88716

Evden Eve Nakliyat

Firmamız Koca Şeref Evden Eve Nakliyat Türkiye geneline, tüm 81 vilayetten öteki illere evden eve taşıma hizmetini sunmaktadır.  
 
Ev taşıma işi, zahmetli, zahmetli olmasıyla birlikte da zor bir iştir. Nice emeklerle çalışıp edindiğiniz eşyalarınızı, ustalaşmış ve işinin uzmanı olan firmalara taşıtmak istersiniz. Biz bunun bilincindeyiz sizin ve eşyalarınızın kıymetini biliyoruz. 
 
Gerek taşınma öncesi gerekse  taşınma sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet yardımıyla bu işin uzmanı olduğumuzu her seferinde ispatlıyoruz.  
 
Evden eve taşımacılık hizmetimizi özetlemek gerekirse anlatacak olursak. Eşya sahibi ile ön görüşme icra eden firmamız yetkilisi müşterisiyle eşya tespiti yapmak için belirlediği buluşma saatinde eşyaların bulunmuş olduğu eve bizzat gelmiş olarak  ekspertizini yaptıktan sonrasında bir program hazırlar. 
 
Bu programda tespiti meydana getirilen eşyaların kalitesi, yoğunluğu ve öteki kriterlere göre lüzumlu vasıta ve ekipman, kamyon, personel, ambalaj malzemeleri ve alet adavetlerini hazır bulundurur.  
 
Belirlenen  taşınma günü ve saatinde aracımız ve ekipmanımız adreste olur.Eşya sahibi daha ilkin hususi eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir.  

Evden eve taşımacılık kesinlikle hafife alınacak bir iş değildir, Koca Şeref Evden Eve Nakliyat bizde bu iş de uzman ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunuyoruz.