88716

Fuar Taşımacılığı

Katılacağınız fuar, seminer yada tanıtım organizasyonları sonrası Taşıma şirketi olarak fuar organizasyonları sonrasında siz kıymetli müşterilerimizin her türlü etkinlik sonrası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Taşımacılık şirketi olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman ekibi ve son model vasıta filosu ile sizlere hizmet vermektedir. 
 
Bilinmiş olduğu suretiyle bu tür organizasyon etkilikleri dönemin kısıtlı oluşundan dolayı gerçekleştirildiğinden ve bir o denli zor olarak gerçekleştirildiğinden fuar lojistik taşımacılığı tecrübe ve itimat gerektiren bir hizmet alanı olmuştur. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hususi çözümler yardımıyla güvenilir, süratli ve kaliteli olarak Türkiye il sınırları genelinde fuar organizasyonlarının taşımacılık işlerini yapmaktayız.
 
Niçin fuar taşımacılığı için bizi tercih etmelisiniz?
 
- Son model taşıma vasıta filosu ile tüm Türkiye geneline kent içi, kent dışı taşımacılık
- Fuar alanında eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetleri
- Fuar organizasyonu teşvik iadesi belgelerinin verilmesi
- Fuar taşımacılık danışmanlık hizmetleri entegre çözümlemeler
- Deneyimli personel ekibi
 
Fuar taşımacılık ve öteki hususi projelerinizde 20 senenin vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlık ile sizlere hizmet verilmektedir. Son model taşıma vasıta filolarımız ve Türkiye genelinin her yerinde kaliteli hizmet ağı çözümlerimizle başarıya ulaşmış, ekonomik, kaliteli taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.