88716

Parça Eşya Taşımacılığı

Siz kıymetli müşterilerimizin parça eşyalarını evinizden alıyor, istediğiniz adrese teslimatını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz her ay içinde haftalık olarak Türkiye il sınırları içinde parça eşya nakliyesinin organizasyonunu yapmaktadır. En hesaplı fiyatlar ile tam zamanında güvenilir parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz. Bu hizmetimiz yardımıyla yüksek taşıma maliyetleri ortadan kaldırmış olacak ve size fazladan çıkan masrafların önüne geçmiş olacağını düşünmekteyiz. Sorunsuz, güvenli bir parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimizde gayemiz her insana hitap ederek bireysel ve kurumsal olarak taşıma hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.
 
Kent içi, şehirler arası taşımalarda eşyanızın miktarı, boyutu ne olursa olsun anlaşmalı çalışmış olduğumuz öteki nakliye firmaları tarafınca çalışmalarımız koordinasyonlu bir halde yapılmaktadır. Ustalaşmış evden eve taşımacılık şirketleri tarafınca parça eşyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlar ile taşıtabilirsiniz.
 
Parça eşya grubunda olan eşyalar nedir?
 
Parça eşyalar içinde yazlık eşyalar, talebe eşyaları, bekar eşyası, birkaç parça koltuk kanepe türünden eşyalar, beyaz eşyalar olarak nitelendirilmektedir. Parça eşyalarınız taşınması gerçekleştirilmeden ilkin müşterimizin eşya miktarı, çeşidi, türü öğrenildikten sonrasında adres bilgisi alınır ve taşınma hizmetinin ilk başlangıcı sağlanır. Müşterimizin belirtmiş olduğu adrese elemanlarımız gider ve eşyaların ambalajını en iyi şekilde yaptıktan sonrasında eşyalarınız aracımıza yüklenir ve gidecek olan adrese gitmek için eşyalar yola koyulur.
 
Parça eşya taşımacılığında nakliye araçlarımızın tümü hususi taşıma işleri için dizayn edilmiş iç kısımları mobilya ahşap kaplı, dış kasa kısmı ise kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır. Bu araçlarda taşınan eşyalarda kesinlikle zarar görme olasılığı yok diyebiliriz. Eşyalarınıza demonte ve montaj yapılması gerekiyor ise eşyanızın almış olduğu yerde deneyimli elemanlarımız monte aşamasını yapar, eşyanın gideceği yerde ise kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
 
Sizlerde garantili, sigortalı, kent içi, şehirler arası parça eşya taşımacılık işlerinizde firmamıza güvenebilir, eşyalarınızı hesaplı olarak firmamız aracılığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.