88716

Şehirlerarası Nakliyat

Fazlaca kırılgan bir sektör olan evden eve taşıma hizmetinin, en mühim kolu şehirler arası taşımacılıktır.
 
Firmamız Koca Şeref Evden Eve Taşıma  zamanında teslimat, sigortalı taşıma, kişiye hususi vasıta, ekip ve araç-gereç ile şehirler arası ev taşımada rakiplerinden devamlı bir adım öndedir..
 
Evinizi bir ilden öteki ile taşırken taşınmanızı süratli ve güvenli bir halde gerçekleştiriyoruz.
 
Ustalaşmış emek harcama anlayışımız, her eşyaya uygun ekipmanlarımız ,müşterilerle empati kurma becerisine haiz yönetim kadromuz. Taşımaya kendi eşyamız benzer biçimde bakış acımızla yeni bir bakış acısı getirmekteyiz.
Güler yüzlü ve anlayışlı ekibimizle sizlere en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Şehirler arası taşıma işlerinizde size daha iyi hizmet vermek için vasıta filomuzu her geçen gün genişletiyor ve dönemin koşullarına uygun gelişmelere bakılırsa kendimizi yeniliyoruz .
Ek olarak elemanlarımıza hususi kurslar verilerek müşterilerle olan diyaloglarda daha iyi netice almak için çalışmaktayız Şehirler arası taşıma hizmetini uygun fiyat garantisi ve karşılıklı itimat üstünde yürümekteyiz. Bünyemizde çalıştırdığımız personelimiz minimum 5 senelik tecrübeye haiz kişilerdir. Eğer evinizin konumu asansörlü taşımacılığa uygun ise eşyalarınız asansörlü araçlarımız ile evden alınarak nakliye aracına yüklenmesi gerçekleştirilmektedir.