88716

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı hizmeti veren Koca Eşref Evden Eve Nakliyat Firmamız eşya taşımacılığı alanında uzun seneler hizmet vermiştir. Yılların verdiği taşıma tecrübemiz ile Villa Taşımacılığı sektöründe uzun seneler hizmet vererek en kaliteli eşya taşıma hizmetini sunmuştur. Villa Taşımacılığı hizmeti denildiğinde eşyalarınızın bir adresten alınıp değişik bir adrese gönderilmesi benzer biçimde rahat bir iş tanımı değildir.
 
Sigortalı Taşıma
Villa Taşımacılığı hizmetimizde Sigortalı eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Sigortalı eşya taşıma yardımıyla eşyalarınız taşınırken istem dışı hasar, kırılma, yolda nakliye aracının kaza geçirmesi eşyalarınızın bundan dolayı hasar alması, yada araçta yangın çıkması benzer biçimde durumlar ve aksiliklerde tüm eşyalarınız Türkiye'nin önde gelen sigorta kurumları aracılığı ile sigortalanır. Bu benzer biçimde risk durumlarında eşyalarınızın güvence altında olması sağlanır.
 
 
Villa Taşımacılığı - Sigortalı Taşıma
Villa Taşımacılığı
Villa Taşımacılığı - Parasız Ekspertiz
Villa Taşımacılığı - Asansörlü Taşıma
Villa Taşımacılığı - Eşya Montajlama
Villa Taşımacılığı - Eşya Ambalajlama
 
 
Villa Taşımacılığı - Hizmet Farkımız
 
Üstünde titizlikle çalışılması ihtiyaç duyulan detay ve en oldukça dikkat gerektiren işler arasındadır. Zira emek vererek satın aldığınız eşyalarınızın en fedakâr şekilde taşınması oldukça önemlidir. Eşyamız benzer biçimde taşıyarak en titiz şekilde taşımaktayız. Kurumsal marka kimliği ile yılların verdiği Villa Taşımacılığı tecrübesi yardımıyla bugüne dek siz değerli üyelerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.