88716

Sigortalı Nakliyat

Kurumsal firmaların vazgeçilmez unsurlarından biri olan sigortalı nakliyat, sunulan hizmet esnasında oluşabilecek ekstrem hasar ve ya benzeri durum kaynaklı memnuniyetsizliğin önüne geçebilecek yapıdadır.
 
Gerek yakın mesafeli gerekse uzun mesafeli nakliye işlemlerinde, müşterinin talebi doğrultusunda eşya ve malzemeleri ilgili sigorta acentesi ile anlaşılarak koruma güvencesi verilmesi sağlanmalıdır. Bu sebeple nakliyenin herhangi bir alanında hizmet talep eden müşterinin, nakliye işlemi öncesinde bu durumla ilgili ön bilgilendirilme alması sağlanmalıdır. Sonrası, nakliye işlemi sırasında oluşabilecek hasar ve zayiatların önüne geçebilmek amacıyla firmanın profesyonel anlamda gerekli ön bağlantıları gerçekleştirdiği sigorta acentesinin sunacağı hizmet ile müşteride oluşabilecek hizmetin kalitesinde noksanlık algısının önüne geçilmelidir. Nakliye sırasında oluşabilecek istenmeyen durumların ve karşılığının detaylandırıldığı belge olan sigorta poliçesinde ise; müşteri hassasiyetlerine uygun olarak gerekli açıklamalar yer almalı, anlaşılmayan ibareler için ilgili müşteri aydınlatılmalıdır.
 
Koca Şeref Evden Eve Nakliyat Firmamızın kalite standartları gereği, hizmetin gerçekleştirilmesi esnasında oluşabilecek tüm istenmeyen durumlarla ilgili önlem niteliğinde bir işlem olan sigortalı nakliyat, siz müşterilerimizi sıfır risk ve memnuniyet garantili hizmet sunabilmek adına gerçekleştirilmektedir. Siz de söz konusu hizmetimizden firmamız güvencesinde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime BURADAN geçmeniz yeterlidir.